Юні боксери з Кам’янського достойно виступили на обласному турнірі

Юні боксери з Кам’янського достойно виступили на обласному турнірі

Вихованці ДЮСШ №1 Кам’янського (директор Никита Ивашина) гідно представили наше місто на відкритому обласному турнірі з боксу, присвяченому пам’яті Заслуженого тренера України Михайла Кореновського, що відбувся у Дніпрі на базі «КДЮСШ з боксу та єдиноборств» 14-17 березня.

Як повідомляється на сторінці ДЮСШ №1, в змаганнях, присвячених трагічно загиблому видатному тренеру, що виховав не одне покоління талановитих боксерів, взяли участь понад 100 спортсменів з Кам’янського, Дніпра, Кривого Рогу, Новомосковська, Синельникове, Першотравенська, Вільногірська, с.м.т. Іларіонове та с.м.т. Покровське.

Спортсмени з Кам’янської ДЮСШ №1 у напружених і складних поєдинках вибороли 3 перших місця, 7 других та 9 третіх  місць!

«Вітаємо наших боксерів, їх батьків та тренерів – Геннадия Молокова, Вадима Хамазу – з вдалим виступом на змаганнях і звісно бажаємо їм карколомних перемог у майбутньому !

Дякуємо нашим захисникам  за змогу брати участь у змаганнях та виховувати здорову, спортивну, перспективну молодь!», – йдеться у повідомленні представників спортшколи.

Юні боксери з Кам'янського достойно виступили на обласному турнірі - ФОТОЮні боксери з Кам'янського достойно виступили на обласному турнірі - ФОТО