Кам’янчанин Андрій Блоха здобув другу медаль на чемпіонаті Європи з шашок

Кам’янчанин Андрій Блоха здобув другу медаль на чемпіонаті Європи з шашок

Автор: Віктор Куленко.

Ще одне призове, на цей раз третє, місце здобув кам’янчанин Андрій Блоха, вихованець тренера Ігоря Губарева (ДЮСШ №2), на молодіжному чемпіонаті Європи з міжнародних шашок, що пройшов у польському місті Юлінек.

Шашковий турнір в рапіді (швидкі шашки) поставив крапку в молодіжному Єврофорумі-2023. Андрій Блоха, вихованець Заслуженого тренера України Ігоря Губарєва із Кам`янської ДЮСШ №2, посів третє місце. Таким чином, на рахунку нашого земляка дві нагороди: “золото” в класиці й “бронза” в рапіді. А напередодні відбулися ігри в бліці (блискавичні шашки), де кам`янчанин став п`ятим.

“Якщо в турнірі з блискавичних шашок Андрій потерпів дві поразки, то в рапіді він не програв ні разу. З лідерами зіграв внічию, де можна було виграти – перемагав. По коефіцієнту Блоха стоїть вище всіх суперників, які поділили третє-п`яте місця. Раніше бліц був його коником, де він вигравав майже всі турніри. Але останнім часом хлопець перейшов на класичний контроль часу. Він краще грає партії над якими можна подовше розмірковувати, розібратися в позиції”, – говорить І.Губарєв.

Кам’янчанка Віра Попруга, яка захищає честь Дніпра, в бліці серед жінок – стала першою.