Боксер Єгор Доломанжі з Кам’янського став чемпіоном французької Нормандії

Боксер Єгор Доломанжі з Кам’янського став чемпіоном французької Нормандії

Автор: Віктор Куленко.

Кам’янчанин Єгор Доломанжі став чемпіоном у ваговій категорії 72 кг на чемпіонаті з боксу французького регіону Нормандія, що відбувся в Руані, 25 березня. Зараз юнак тренується у французькому клубі “Don’t Panik Team” у Гаврі, але п’ять років тому починав свою боксерську кар’єру у клубі «Ринг» в Кам’янському.

В Руані у фінальних поєдинках чемпіонату французького регіону Нормандія з боксу брали участь близько ста майстрів шкіряної рукавички. Єгор Доломанжі виборов чемпіонський титул у ваговій категорії 72 кг.

Треба зазначити, напередодні головного поєдинку, одинадцятикласник ліцею № 9 з Кам`янського переміг Матео Дуасбен та у трираундовому бою виграв у 17-річного Лоренцо Нямдіт із Руана. Єгор в першому раунді послав суперника в нокдаун.

За рішенням суддівської колегії Доломанжі отримав не тільки перемогу, а й чемпіонський титул.

Для довідки:

Єгор Доломанжі займається боксом 5 років. Його першими тренерами єАндрій Валерійович Шешурєв і Євген Юрійович Січовий з клубу “Ринг” у Камянському. Зараз юнак тренується у французькому клубі “Don’t Panik Team” (Гавр).

В грудні минулого року Єгор Доломанжі дебютував на міжнародній арені. В рамках поєдинку професійних боксерів за міжнародний пояс WBC FRANCOPHONE пройшли виставкові бої. В одному з них, наш земляк переміг представника Вірменії Артака Бахрамоняна.