Надзвичайники Кам’янського району нагадали мешканцям про небезпеку вибухонебезпечних предметів
Аби запобігати виникненню нещасних випадків серед населення у разі виявлення вибухонебезпечних предметів або натрапляння на них, фахівці ДСНС Кам’янського району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями району.
Про це повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Наприкінці цього тижня, під час проведення заходу, спілкуючись з громадянами, фахівці ДСНС розповіли про характерні ознаки вибухонебезпечних пристроїв, навели приклади можливих місць їх виявлення та нагадали про ймовірні наслідки від неправильного поводження із ними.
Під час заходу рятувальники наголошували, що у разі виявлення підозрілих предметів, в жодному разі не можна їх чіпати, а краще відійти на безпечну відстань та одразу повідомити про знахідку Службу порятунку за номером «101» або Національну поліцію за номером «102»!
Знешкоджувати, розмінувати самостійно вибухонебезпечні предмети дуже небезпечно, цим мають займатися тільки спеціально підготовлені фахівці, які пройшли відповідну підготовку.
Наприкінці бесід фахівці ДСНС вручали мешканцям району тематичні листівки з корисними порадами.



