Кам’янчан просять здати кров для військових, її критично не вистачає

Кам’янчан просять здати кров для військових, її критично не вистачає

Дніпропетровська обласна станція переливання крові м.Кам’янське звертається до городян з приводу термінової потреби крові усіх груп з негативним резус-фактором.

Єдиним закладом у м.Кам’янському, який заготовляє кров та переробляє її на компоненти для переливання пораненим захисникам України та цивільному населенню є структурний підрозділ Комунального підприємства «Дніпропетровська обласна станція переливання крові», що знаходиться поряд з театром ім.Л.Українки.

Тільки цей заклад приймає донорів для створення запасів крові і її компонентів та передає їх лікувальним закладам для переливання.

Специфіка заготівлі крові пов’язана з тим, що здавати кров донор може раз на 60 днів, а запаси компонентів крові потребують постійного поповнення і великої кількості донорів.

Крім того, реалії воєнного часу не просто потребують, а вимагають від усіх нас постійного поповнення запасів, адже кров рятує життя тим, хто не шкодуючи себе, боронить нашу Батьківщину. І наш обов’язок на сьогодні створити надійний тил нашим бійцям, створити умови в яких захисникам швидко нададуть допомогу.

“Важливий кожен донор з будь-якою групою крові! Якщо Ви маєте бажання допомогти пораненим захисникам та зробити усе можливе для наближення перемоги України, то Вам саме сюди!», – звертаються до мешканців Кам’янського лікарі станції переливання крові.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 13:00.

Контактний телефон: 068 687 80 92.

«Будемо дуже вдячні кожному, хто долучиться до донації та приєднається до великої родини донорів-героїв, які справді рятують життя своєю кров’ю!», – йдеться у повідомленні лікарів.