Кам’янське у десятці міст України, що визнані “частково прозорими» за рейтингом Internetional Ukraine

Кам’янське у десятці міст України, що визнані “частково прозорими» за рейтингом Internetional Ukraine

З 2017 року Кам’янське бере участь у дослідженнях Міжнародної антикорупційної організації Transparency International Ukraine щодо рейтингу прозорості міст України.  У 2022 році у дослідженнях, які проводились в умовах воєнного стану, брали участь 70 міст. Наше місто в категорії «частково прозорих» разом з Києвом та іншими великими містами.

Як повідомила пресслужба Кам’янської міськради, з 2019 року наше місто було серед лідерів у рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України.

Цьогорічні дослідження прозорості проводилися в умовах дії воєнного стану серед 70 міст України за підсумками 2022 року. Три українських міста визнані «прозорими», десять – «частково прозорими», інші – «непрозорими».

Кам’янське, разом з Києвом, Луцьком, Вінницею, Тернополем та іншими великими містами України, – в категорії «частково прозорих».

За інформацією пресслужби, понад рік Кам’янська міська рада працює в умовах війни, долає виклики воєнного часу, серед яких був обмежений доступ до публічної інформації заради безпеки, виконує відповідні вимоги та запроваджує нові практики, аби мінімізувати можливі корупційні ризики.

«Кам’янське залишається серед лідерів, підтримує високий рівень прозорості діяльності міської ради та продовжує активно працювати над покращенням показників», – йдеться у повідомленні.

Кам'янське у десятці міст України, що визнані “частково прозорими» за рейтингом Internetional Ukraine - ФОТО

Трансперенсі Інтернешнл Україна — акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки та впровадження змін задля зниження рівня корупції.

ТІ Україна  започаткувала програму “Transparent cities/Прозорі міста” у 2017 році. Її мета — подолати корупцію на місцевому рівні та запровадити найкращі практики прозорості та підзвітності.