У Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців

У Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців

Всеукраїнський турнір з волейболу «Разом до перемоги!» серед ветеранів та переселенців відбувся в Кам’янському на базі СК «Прометей» 7-9 квітня, повідомили в управлінні молоді та спорту міськради.

 У турнірі взяли участь 10 команд з різних міст України. За підсумками змагань перемогу одержала команда «Паляниця» (м.Кам’янське).

Кращими гравцями стали: Валентина Благовещенська та Андрій Терехов – команда «Patriot» (м.Дніпро); Вікторія Орєшина та Сергій Кисіль – команда «Viktoria» (м.Харків); Ніна Петренко та Костянтин Скрипник – команда «Паляниця» (м.Кам’янське).

Організаторами змагань виступили місцевий осередок ветеранського волейболу в Дніпропетровській області за сприянням управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

У Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців - ФОТОУ Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців - ФОТОУ Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців - ФОТОУ Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців - ФОТОУ Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців - ФОТОУ Кам’янському відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів та переселенців - ФОТО