У Кам’янському винесли вирок чоловіку, який у нетверезому стані напав на поліційних

У Кам’янському винесли вирок чоловіку, який у нетверезому стані напав на поліційних

Автор: Олександр Бугаєв.

Як говорить українська приказка, п’яний б’ється, скаче, а проспиться — гірко плаче. Саме така історія трапилася з жителем Кам’янського, який з невідомих причин напав на поліційних під час виконання тими своїх службових обов’язків. Точніше, на їх службовий автомобіль. В підсумку матеріальних збитків зазнали обоє – і постраждалий автомобіль, і нападник.

Відбулася ця історія 17 січня, близько 21 години вечора. Чоловік, бувши на добрячому підпитку, перебував біля кафе «Ред», що на перехресті між вулицями Спортивна та Васильєвська. Поводив себе, м’яко кажучи, не дуже пристойно і дуже шумно. Така поведінка, звичайно, не сподобалася оточенню, і хтось викликав поліцію. Скоро до кафе під’їхав наряд поліції на автомобілі «Renault Duster». Вид поліційної машини справив на нетверезого і збудженого чоловіка таке ж враження, як червона ганчірка на бика. Він підбіг до автомобіля і щосили вгамселив  по його задніх дверцятах. Після чого був затриманий поліціянтами.

Як пізніше буде написано у поліційному протоколі, «в результаті протиправних дій та внаслідок пошкодження службового автомобіля поліції заподіяно майнової шкоди в сумі 5 537,07 грн. Умисні дії особи були кваліфіковані за ч. 1 ст. 296 КК України як хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю».

На днях в Кам’янському, у Заводському районному суді відбулося судове засідання по даній справі, де вже не агресивний чоловік повністю визнав свою провину. Визнав, що у той вечір добряче напився, проте ніяких злочинних задумів не мав, що агресія до поліційних виникла в нього з незрозумілих причин, що вдарив по дверцятах автомобіля, бо не тямив себе…А так, за його словами, він людина законослухняна, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, причин зневажливо чи агресивно ставитись до органів поліції й до її службового транспорту не було і не має. Заподіяну матеріальну шкоду поліції він відшкодував. У скоєному щиро розкаюється. Просив суд врахувати, що розкаюється щиро, свідомо, добровільно, без всякого примусу.

Вислухавши обвинуваченого і врахувавши все ним сказане, суд визнав його винним у скоєнні хуліганства, грубому порушенню громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю. Те, що все це було скоєне у нетверезому стані, було признано як обтяжувальна обставина. А щире розкаяння – як пом’якшувальна. В підсумку суд призначив чоловіку покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень, на користь держави. Також з нього стягнули 4 530 гривень 72 копійок на процесуальні витрати по проведенню транспортно-товарознавчої експертизи.