Ветеран-легкоатлет Василь Карпович з Кам’янського здобув «золото» та «бронзу» на світовому чемпіонаті

Ветеран-легкоатлет Василь Карпович з Кам’янського здобув «золото» та «бронзу» на світовому чемпіонаті

Автор: Віктор Куленко.

Триразовий чемпіон світу, 69-річний Василь Карпович з Кам`янського, який щорічно привозить з різних міжнародних змагань нагороди, знов здивував прихильників своєю активністю. В цьому році він завоював на чемпіонаті світу з легкої атлетики золоту та бронзову медалі. На честь нашого земляка та його колег – українських спортсменів-ветеранів на змаганнях світового рівня звучав Гімн України.

Василь Карпович у складі збірної України, в яку входили 72 спортсмени з різних легкоатлетичних дисциплін, став учасником IX Чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання (з 26 березня по 1 квітня) приймало польське місто Торунь. У цьому святі спорту взяли участь понад 4000 спортсменів із 88 країн світу. Для українців Чемпіонат приніс доволі непоганий результат – 16 місце (7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей).

Триразовий чемпіон світу Василь Карпович виступав серед бігунів вікової групи 65-70 років.

“Спочатку я, Віктор Недибалюк (Біла Церква) і Ярослав Конопельський (Львів) бігли восьмикілометровий крос, де стали бронзовими призерами. Перше і друге місця відповідно посіли ірландці й поляки”, – розповів В.Карпович.

А завершився світовий легкоатлетичний форум півмарафоном (21 кілометр). На ньому загальну перемогу здобула збірна України у складі Віктора Недибалюка, Олександра Вовка (Харків) і Василя Карповича. Не зважаючи на холодну температуру і сніг, який іноді пролітав, 69-річний кам`янчанин подолав дистанцію за одну годину 27 хвилин 46 секунд і допоміг команді здобути “золото”.