Кам’янське готується до наступного опалювального сезону

Кам’янське готується до наступного опалювального сезону

Про підсумки минулого опалювального сезону та підготовку до наступної зими говорили на засіданні у міського голови Кам’янського. В найближчих планах ремонт запірної арматури більш ніж у 200 житлових будинках, де виникало найбільше проблем з теплопостачанням, та ремонт систем водопроводу і каналізації в 50 багатоквартирних будинках, які найбільше цього потребують.

За словами мера Кам’янського Андрія Білоусова, через постійні ворожі обстріли по об’єктах критичної та цивільної інфраструктури минула зима була найскладнішою за всю історію незалежної України.

«Завдяки ЗСУ, злагодженій роботі енергетиків, працівників ЖКГ та всіх інших служб, в цілому ми нормально пройшли минулий опалювальний сезон.

Сьогодні наше завдання – комплексна підготовка до майбутнього зимового періоду з урахуванням всіх можливих надзвичайних ситуацій, які можуть виникати під час воєнного стану», – зазначив міський голова.

Він додав, що перелік підготовчих заходів буде затверджено на засіданні виконкому в цьому місяці.

Крім того, окремо закладені кошти на ремонт запірної арматури у 230 житлових будинках, де виникало найбільше проблем з теплопостачанням, та ремонт систем водопроводу і каналізації в 50 багатоквартирних будинках, які найбільше цього потребують.

Заплановано відновлення асфальтобетонного покриття, зруйнованого під час аварійних робіт в зимовий період.

Буде заготовлена необхідна кількість піщано-сольової суміші для посипки доріг тощо.

«Доручив своєму профільному заступнику Олегу Максименку щотижня проводити засідання штабу з питань підготовки до майбутнього опалювального сезону та особисто буду тримати ситуацію на контролі, – підсумував Андрій Білоусов.

Кам'янське готується до наступного опалювального сезону - ФОТО