Потоп продовжується: вода затопила півострів Кривець і 148 будинків у Курилівці

Потоп продовжується: вода затопила півострів Кривець і 148 будинків у Курилівці

Як ми вже повідомляли, через розлив Дніпра, безперервні дощі і значні скиди води при пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду у Кам’янському і селищі Курилівка з 13 квітня значно піднявся рівень води.

Автор: Олександр Бугаєв.

І хоча в ДСНС заспокоюють, що гідрологічна ситуація контрольована і вода вже впала на 30 см від найбільшого рівня, підтоплення триває. Вода вже затопила дачі та садові товариства на березі Дніпра, на півостріві Кривець і нижче за течією Дніпра. Вода підійшла майже впритул до мостового переходу через Дніпро. Якщо раніше ті хто проїзжав по мостовому переходу через Дніпро як у бік міста, так і у бік лівого берега, бачили навкруги ліс, поля і городи, то сьогодні там – вода.

Як повідомляють у ДСНС, станом на 10:00 неділі, 16 квітня, в Курилівці зазнали підтоплень:

  • садівниче товариство «Берізка» – підтоплено 20 приватних домоволодінь та 32 будинки, орієнтовна площа підтоплення 2 га;
  • садівниче товариство «Восход» – підтоплено 79 приватних домоволодінь та 67 будинків, 2 автомобілі, орієнтовна площа 7 га;
  • садівниче товариство «Веселка» – підтоплено 10 приватних домоволодінь та 8 будинків, орієнтовна площа 1 га (спостерігалося зниження рівня води);
  • садівниче товариство «Прогрес-Нижні» – підтоплено 41 приватне домоволодіння та 40 садових будинків, орієнтовна площа підтоплення 5 га.

Загалом опинилися затопленими 148 будинків і території 160 приватних домоволодінь.

Потоп продовжується: вода затопила півострів Кривець і 148 будинків у Курилівці - ФОТО

На одному з міських сайтів у Телеграм-каналі з’явилась інформація, що є команда людей, яка готова допомогти людям, які постраждали під час паводку.

«Якщо внаслідок підтоплення вашого житла  ви чи ваша родина, чи ваші тварини потребують допомоги, чи евакуації – звертайтесь. Є команда людей на водохідних джипах та лодках, яка готова за вашим замовленням надати допомогу в евакуації терміново і безкоштовно», – сказано в повідомленні.

Також вказаний номер телефону для координації допомоги.