Афіша музично-драматичного театру ім. Лесі Українки в Кам’янському на 21 та 22 квітня

Афіша музично-драматичного театру ім. Лесі Українки в Кам’янському на 21 та 22 квітня

Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки у Кам’янському пропонує своїм глядачам цього тижня подивитись дві комедії «Кайдашева сім’я» й «Примадонни», повідомляє пресслужба театру.

Головною подією поточного тижня у театрі ім. Лесі Українки стане прем’єра вистави за повістю відомого українського письменника Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Інтерес до цієї вистави у кам’янчан настільки великий, що всі квитки на цю виставу на 21 квітня були викуплені заздалегідь. Проте ті, хто не зміг придбати квитки на прем’єру, можуть подивитись виставу 30 квітня. Також найближчого вікенду на Основній сцені театру покажуть комедію «Примадонни» з перевдяганнями та непередбачуваними поворотами сюжету.

21 квітня, 18:00, Нова сцена – ПРЕМ’ЄРА! Іван Нечуй-Левицький «КАЙДАШЕВА СІМ’Я», комедія з елементами суму

Афіша музично-драматичного театру ім. Лесі Українки в Кам'янському на 21 та 22 квітня - ФОТО

Якщо хочете дізнатися, що таке справжня українська сварка, то читайте повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» або приходьте подивитися виставу нашого театру за цим твором.

Події відбуваються у великій сільській родині майже півтора століття тому. Комічні й драматичні ситуації, у які потрапляють герої, взяті з самого життя. Свекруха свариться з невістками, невістки – зі свекрухою, батько – з синами й усі між собою. Розбиті глечики, виколоті очі, любов, сльози, плітки та пияцтво. Гаряча лава сімейного розбрату витікає  на вулицю, і немає спокою ні сусідам, ні громаді, бо вже ділять і город, і хату, і худобу, і котів, і  стару грушу …

22 квітня, 16:00, Основна сцена – Кен Людвіґ «ПРИМАДОННИ», комедія на 2 дії

Афіша музично-драматичного театру ім. Лесі Українки в Кам'янському на 21 та 22 квітня - ФОТО

Лео і Джек, двоє акторів-невдах, мріють про славу, але не мають грошей. Марґарет, дівчина із провінційного містечка, багата спадкоємиця, теж мріє про сцену, але не має сміливості, щоб зробити крок до своєї мрії. Так би й залишилися герої ні з чим, якби не втрутилася доля…. А далі авантюри з перевдяганням, жадібність і щире кохання, інтриги й  свято справедливості переплітаються в чудернацький клубок непередбачуваних перипетій.комедії

Отримати довідки та замовити квитки можна за телефоном: (068) 680 74 30