Пара юних тенісисток з Кам’янського перемогла на відкритому Кубку ДЮСШ №3

Пара юних тенісисток з Кам’янського перемогла на відкритому Кубку ДЮСШ №3

Автор: Віктор Куленко.

Юні тенісистки із Кам`янського Аріана Багбая і Марія Кочерженко, вихованки тренера Сергія Козченка, стали переможницями відкритого Кубку ДЮСШ № 3 з тенісу, що відбувся в нашому місті напередодні Великодня.

На двох зимових кортах СК “Прометей” змагалися 24 пари юнаків та дівчат вікової групи до тринадцяти років. Географія учасників турніру була широкою. До Кам’янського завітали представники тенісних клубів із Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Жовтих Вод, Новомосковська, Підгороднього.

Як повідомив головний суддя відкритого Кубку Григорій Никифоров, виграли турнір юні тенісистки із Кам`янського Аріана Багбая і Марія Кочерженко, яких тренує Сергій Козченко.

Срібні медалі дісталися ще одній вихованці цього тренера – Анні Кузнецовій, що грала в парі разом з Мариною Левадною з Підгороднього. Нагадаємо, що минулого місяця цей дует став переможницями Київського турніру “Tennispark CUP U-12”.

Третє місце у відкритому Кубку ДЮСШ № 3 посів Архип Пікуш (вихованець тренерів Григорія Никифорова і Вадима Бойка), який грав разом з Марком Мещеряковим із Жовтих Вод.

“Дуже не пощастило Владиславу Андрєєву й Анастасії Архиповій, які грали з майбутніми срібними призерами. Маючи чотири матч-боли, вони примудрилися програти на тай-брейку 6:7 і залишилися поза призовою трійкою. Чим дуже засмутився Влад і пролив багато сліз”, – пояснив один з тренерів пари Григорій Никифоров.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами. Спонсором турніру виступила волонтерська організація “Паляниця”, що подарували кожному учаснику змагань солодощі та м’які іграшки.