Свій 100-річний ювілей відзначає сьогодні кам’янчанка Олександра Михайличенко

Свій 100-річний ювілей відзначає сьогодні кам’янчанка Олександра Михайличенко

Кам’янчанка Олександра Макарівна Михайличенко відзначає сьогодні, 18 квітня, свій 100-річний ювілей. Ще у 1939 році ювілярка розпочала свій трудовий шлях токарем на ДМК та пропрацювала там 40 років. У неї двоє дітей, троє онуків та п’ять правнуків.

Як повідомили у пресслужбі міськради, Олександра Макарівна народилась у с. Панківка Царичанського району Дніпропетровської області. Закінчила 7 класів. З 1939 року працювала на ДМК, токарем. У роки війни також працювала на заводі, допомагала військовим. Загальний стаж роботи становить понад 40 років. Має статус учасника війни.

У 1953 році Олександра Михайличенко вийшла заміж. З чоловіком прожили разом 24 роки, але ж на жаль він помер у 1989 році. Має двох дітей (сина та доньку), 3 онуків, 5 правнуків.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова з поважним ювілеєм довгожительку привітало керівництво департаменту соціальної політики міської ради. З щирого серця побажали Олександрі Макарівні міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру та поваги й турботи
від рідних.

Довідка: На теперішній час у Кам’янському мешкає 5 довгожителів, які вже відзначили 100-річний ювілей, найстаршому з них – 103 роки.