В екосистемах на території Дніпропетровщини за день ліквідували 15 пожеж

В екосистемах на території Дніпропетровщини за день ліквідували 15 пожеж

Вчора, 17-го квітня, рятувальники ліквідували 15 пожеж в екосистемах на території Дніпропетровської області. Загальна площа займань склала понад 11 га. Ліквідація загорянь ускладнювалась сильними поривами вітру. Про це повідомила пресслужбу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

«Прикро, та завжди є ті люди, котрі не усвідомлюють важливості вимог пожежної безпеки та ігнорують слова рятувальників, завдаючи своїми діями непоправної шкоди природі.

Чи замислюються вони, бодай на мить, коли підпалюють суху рослинність чи сміття? Адже при трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що мешкають у траві та на поверхні ґрунту. Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам. Їдкий дим також чинить шкоду й здоров’ю людини, адже трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу», – зазначають рятувальники

Тож вони закликають усіх жителів Дніпропетровщини бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства.

В екосистемах на території Дніпропетровщини за день ліквідували 15 пожеж - ФОТОВ екосистемах на території Дніпропетровщини за день ліквідували 15 пожеж - ФОТО