Боксерка з Кам`янського Анастасія Черноколенко стала призеркою міжнародного турніру у Фінляндії

Боксерка з Кам`янського Анастасія Черноколенко стала призеркою міжнародного турніру у Фінляндії

Автор: Віктор Куленко.

Збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце з 8 нагородами, одну з яких до національної скарбнички додала кам`янчанка Анастасія Черноколенко (перший тренер Іван Карпович), у 41 міжнародному турнірі з боксу “GeeBee”, що відбувся у столиці Фінляндії місті Гельсінкі, з 13 по 16 квітня.

Міжнародний турнір з боксу “GeeBee” зібрав 140 аматорів із 15 країн.

Дворазова призерка чемпіонатів світу і Європи із Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту Анастасія Черноколенко, здобула срібну медаль у ваговій категорії 75 кг.

Турнір у Фінляндії та навчально-тренувальні збори боксерської команди України, що відбулися напередодні, стали важливим етапом підготовки до відбіркових змагань на Олімпійські ігри-2024, які мають пройти в рамках III Європейських ігор з 21 червня по 2 липня в Польщі.

Довідка:

Майстриня спорту міжнародного класу Анастасія Черноколенко починала свій спортивний шлях у Дніпродзержинській секції кіокушин-кан карате у тренера Романа Кашири. Потім стала займатися боксом в КСК “Дзержинка” в Івана Васильовича Карповича. Зараз семиразова призерка чемпіонатів України тренується в Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту (викладач кафедри боксу Олексій Васильович Шевченко).