Гандболістка із Кам`янського Дарина Кот зіграє на чемпіонаті світу

Гандболістка із Кам`янського Дарина Кот зіграє на чемпіонаті світу

Автор: Віктор Куленко.

Гандбольна збірна України вперше за 14 років зіграє на жіночому чемпіонаті світу. Свій вклад в цю значущу спортивну подію внесла і колишня вихованка відділення гандболу Кам`янської ДЮСШ № 1 Дарина Кот (на фото № 13).

Збірна “жовто-синіх” під орудою тренера Віталія Андронова успішно завершила виступ у кваліфікаційному відборі двома перемогами над Північною Македонією і вперше після 2009 року братиме участь у змаганнях планетарного масштабу.

17-річна гандболістка Дарина Кот, вихованка тренерів Олексія Комиха та Олега Усенка із Кам`янської ДЮСШ № 1, у 2012 році ввійшла до складу лідера жіночої Суперліги – ужгородських “Карпат”. Через три місяці вона разом зі своїми подругами за командою здобула чемпіонський титул.

Восени 2016 року наша землячка перейшла до турецької “Кастамони”. І вже 6 травня наступного року команда вперше у своїй історії здобула чемпіонський титул. А разом із нею переможницею стала і права напівсередня Дарина Кот. Далі більше.

На початку 2018 року Даша стала гравцем команди “Ювента” зі словацького міста Міхаловце. І знову її команда стала чемпіонкою чехословацької ліги. У вересні 2018 року гандболістка підписала контракт із командою “Хапоель” з ізраїльського міста Ашдод. І кам’янчанка знову стала першою, здобувши чемпіонський титул у четвертій країні.

А вже у грудні 2021 року Дар’я повернулася до складу ужгородських “Карпат”.