Торгівля, промисловість, сільське господарство – найпоширеніші сфери працевлаштування на Дніпропетровщині

Торгівля, промисловість, сільське господарство – найпоширеніші сфери працевлаштування на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині за час війни понад 35 тис. працевлаштувались за допомогою обласної служби зайнятості. Найчастіше люди знаходили роботу у торговельних, промислових та сільськогосподарських підприємствах. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«З повномасштабною війною чимало українців залишилося без роботи. Понад 35 тисячам людей ми змогли допомогти. Знайти не тільки заробіток, але й справу, яка підійде за кваліфікацією працівника. А ще – буде до душі», – зазначила директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Майже 20% безробітних залучили до роздрібної та гуртової торгівлі. Трохи менше – на промислових і сільськогосподарських підприємствах. 17% та 15% відповідно.

Серед найпопулярніших професій – продавець, водій та тракторист-машиніст.  Влаштовувалися люди й підсобними робітниками, охоронцями, бухгалтерами та молодшими медсестрами.

Ще понад 470 людей, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, долучилися до «Армії відновлення». Це суспільно корисні роботи з відбудови країни.

Наразі ж серед роботодавців Дніпропетровщини найбільший запит на лікарів – понад 160 вакансій. Чималий попит зберігається на слюсарів, інженерів, водіїв та бухгалтерів.