Сіяти скрізь коноплі закликають українців прихильники «легалайзу» рослини

Сіяти скрізь коноплі закликають українців прихильники «легалайзу» рослини

Автор: Валентин Фіголь.

Сіяти скрізь коноплі – як технічні, так і медичні, закликають українців прихильники ідеї легалізації та декриміналізації цієї рослини. З нагоди Міжнародного дня конопель вони обіцяють роздавати насіння безплатно.

20 квітня в Україні розпочинається акція «Нехай росте Україна» – це масова народна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності про користь марихуани як у медичних, так і в рекреаційних цілях. Про це повідомили активісти громадських рухів, які відстоюють легалізацію конопель – таких, як «Українська конопляна асоціація», «Український Рух За Канабіс» та «Коноплі лікують».

«Ми почнемо масово висаджувати насіння канабісу – технічного, медичного, рекреаційного на вулицях нашої неньки. Кожен росток, який вийде з землі – це росток нашої свободи», – розповідають організатори акції.

Активісти планують в межах акції роздавати безкоштовно насіння конопель. Деталі тут canna-ukraine.com

Сіяти скрізь коноплі закликають українців прихильники «легалайзу» рослини - ФОТО

Вирощування конопель, як відомо, в Україні громадянам заборонене законом. Культивація конопель для технічних цілей (від текстилю до біопалива) – ліцензований вид підприємництва. Але за розкидування насіння громадянин не може бути покараний, акцентують знавці.

«Незначна річ, яку може зробити кожен з нас – здатна врятувати мільйони людей, що страждають від фібралгії, ПТСР, клінічної депресії та десятків інших захворювань, безпечне лікування яких знаходиться поза законом», – заявляють активісти «легалізатори».

На прикладі цивілізованих країн світу, які легалізували, або декриміналізували вживання конопель, організатори акції стверджують, що це абсолютно не шкодить суспільству, а навпаки.

День канабісу відзначається щороку 20 квітня по всьому світі, особливо у Сполучених Штатах, як свято культури канабісу.

«Досить терпіти знущання з ліберальних цінностей, – заявляють організатори акції «Нехай росте Україна». – Нікому не повинні загрожувати тривалі тюремні строки за вживання або вирощування рослини, яка легальна в багатьох країнах світу».