Конкурс для підтримки та адаптації молодіжних бізнесів в умовах війни

Конкурс для підтримки та адаптації молодіжних бізнесів в умовах війни

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради інформує про можливість долучитися до участі у конкурсі для підтримки та адаптації молодіжних бізнесів в умовах війни.

  1. Тип допомоги: консультації
  2. Термін дії: 2023 рік (орієнтовно)
  3. Територія: вся Україна
  4. Вид допомоги: експертна підтримка
  5. Дедлайн: 30 квітня 2023 року
  6. Учасник(и): молодіжні бізнеси (МСП)
  7. Виконавець: Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)
  8. Сфера діяльності: адаптація бізнесу до умов діяльності під час війни.

В межах програми підтримки молодіжних підприємств, яка здійснюється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), у партнерстві з Making Cents International (MCI) MCI та ГО «Школа усвідомленого підприємництва» в рамках реалізації першої цілі програми «Мріємо та діємо», оголошується конкурс на відбір 15 (п’ятнадцяти) молодіжних бізнесів (малих та середніх підприємств) для надання сфокусованої (експертної, менторської та матеріальної) підтримки для адаптації бізнесу до умов діяльності під час війни.

В рамках Програми українські молодіжні бізнеси отримають експертну підтримку для розробки бізнес-плану (орієнтованого на відновлення й адаптацію підприємницької діяльності до умов війни), експертний супровід та матеріальну допомогу для реалізації своїх бізнес-цілей.

IREX шукає молодіжні бізнеси з усіх регіонів України (окрім безпосередньої зони військових дій на сході). Для цієї програми молодіжний бізнес – це бізнес, який очолює молодь, у якому принаймні 50% засновників підприємства молодше 35 років і принаймні 50% керівництва компанії (або ключового персоналу) молодше 35 років.

Для участі у конкурсі, заявнику необхідно ознайомитись з презентацією щодо особливостей Програми, заповнити в електронному вигляді анкету, прикріпити всі зазначені в анкеті документи.

 Кінцевий термін подання документів: 30 квітня 2023 року до 23:59 за київським часом.

Програма USAID «Мріємо та діємо» – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Не пропускайте актуальні можливості для молоді у Facebook та Instagram.

 Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США  з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.

ІнфоДжерела: https://mriemotadiemorazom.org/grants