Гандболістки із Кам`янського почали четвертий тур чемпіонату України з нічиєї

Гандболістки із Кам`янського почали четвертий тур чемпіонату України з нічиєї

Автор: Віктор Куленко.

“З корабля на бал” –  так можна назвати виступ Кам`янської команди “Дніпро-ДЮСШ № 1” в матчі Чемпіонату України з гандболу у Вищій лізі.

21 квітня в Рівному стартував четвертий тур Чемпіонату України з гандболу в жіночій Вищій лізі. Команда “Дніпро-ДЮСШ № 1” (тренери Олег і Оксана Усенко) грала з ЗУНУ (Тернопіль).

“Ми приїхали потягом в Рівне о 12:30, а в залі вже були о 15:00. Як кажуть, з корабля на бал. Навіть потренуватися толком не змогли. А через годину розпочалася сама зустріч”, – розповів тренер Олег Усенко.

Рахунок відкрили дебютантки Вищої ліги. Але гандболістки ЗУНУ тут же провели результативну атаку. Кам`янчанки теж відповіли голом. Так суперниці грали весь перший тайм, не відпускаючи далеко один одного в рахунку. 16:15 на користь “Дніпра” висвітилось на табло після першої половини матчу. Не змінилася картина і в другій 30-хвилинці. В кінці зустрічі “дніпрянки” вирвались вперед на два м`ячі. Але суперниці приклали багато зусиль, щоб його зрівняти. І фінальна сирена сповістила, що матч приніс нічийний результат 28:28.

Найбільше м`ячів (8) у складі “Дніпро-ДЮСШ № 1” провела Валерія Савіна. Також голами відзначилися Владислава Кочедеря (6), Анастасія Чепурна (4). По три м`ячі на рахунку Марії Стрембіцької й Діани Кімлик, по два – Аліни Ташкевич і Алли Ракші.