Біля Кам’янського на затоплених луках рибу збирають як гриби

Біля Кам’янського на затоплених луках рибу збирають як гриби

Олександр Бугаєв.

У Кам’янському і Курилівці вода продовжує спадати. Вже можна заїхати автомобілем під мостовий перехід через Дніпро. Там, де ще день тому стояла суцільна вода, вже можна ловити рибу вудками з берега. На луках, вздовж мостового переходу, вже немає суцільної води, замість неї утворились невеликі озера, в яких можна ловити рибу руками. Навіть, щуки трапляються.

В Yotube демонструють відео такої рибної ловлі. Рибалки ходять по новоутворених озерах, паралельно мостового переходу через Дніпро, в яких води де по пояс, де по коліна, і ловлять доволі великих карасів, які стоять у траві. Ходять вони з сачками, проте ловлять, в основному, руками. Треба лише уважно дивитись під ноги. В деяких місцях риба (не завжди жива) лежить просто на відкритій землі – вода зійшла, а риба не встигла…Рибаки шуткують, що сьогодні рибу можна збирати замість грибів.

Біля Кам’янського на затоплених луках рибу збирають як гриби - ФОТО

Як повідомляє Головне Управління ДСНС України у Дніпропетровській області, у селищі Курилівка залишаються підтопленими 57 будинків і 80 приватних домоволодінь.

Також залишаються підтопленими:

– садівниче товариство «Берізка» – 6 домоволодінь (площа 5000 кв.м);

– садівниче товариство «Восход» – 45 домоволодінь (площа 30000 кв.м);

– садівниче товариство «Веселка» – 15 домоволодінь (площа 14000 кв.м);

– садівниче товариство «Прогрес-Нижні» – 14 домоволодінь (площа 10000 кв. м);

З 8:00 до 12:00 23-го квітня, за допомогою 3-х мотопомп, надзвичайники відкачали 480 куб.м води з території СТ «Восход». Станом на 12:00 23-го квітня завершено роботи з відкачування води по вул. вул. Кленовій, де було підтоплено 4 домоволодіння на площі 8000 кв.м.

Роботи тривають.

Біля Кам’янського на затоплених луках рибу збирають як гриби - ФОТО