Кам’янські фігуристи вдало виступили на чемпіонаті міста та фестивалі KAM`YANSKE FEST

Кам’янські фігуристи вдало виступили на чемпіонаті міста та фестивалі KAM`YANSKE FEST

Автор: Віктор Куленко.

Кам’янські фігуристи, вихованці тренерського дуету Тамари і Вікторії Цимбал, завоювали 24 призові нагороди (20+2+2)на відкритому чемпіонаті міста з фігурного катання на роликових ковзанах, який разом з фестивалем KAM`YANSKE FEST відбувся на арені КСК “Дніпровець” 22 квітня.

В змаганнях взяли участь близько ста спортсменів з Кам`янського, Сум, Дніпра, Нікополя та Харкова. Гості змогли подивитись прекрасні виступи не тільки провідних українських фігуристів, а й спортсменів, що тільки починають свої перші кроки у фігурному катанні.

За результатами змагань, вихованці тренерського дуету Тамари та Вікторії Цимбал з Кам`янського, посіли 24 призові місця (20+2+2). А шоу-гурт “CRAZY FROG” крім золотих медалей отримав ще й кубок. Прекрасно зі своїми виступами справилися наші спортсмени в категорії “Дебют” Олександр Генералов, Єлизавета Лісовець та Вероніка Барбуль, які отримали сертифікат “Курсу початкової підготовки з фігурного катання на роликових ковзанах”.

Начальник управління молоді та спорту Кам`янської міської ради Едуард Коряк від імені міського голови Андрія Білоусова привітав усіх спортсменів і побажав яскравих перемог не тільки в Україні, а й на міжнародній арені, миру, щастя та перемоги. Він також мав нагоду привітати та нагородити дипломами учасників міжнародних змагань з фігурного катання на роликових ковзанах ONLINE OPEN DE FRANCE 2023, які відбулися 25-26 березня.

“Неперевершені емоції спортсменів, хвилювання та підтримка тренерів і батьків дає нам велику надію на прекрасне спортивне майбутнє України. Дякуємо ЗСУ, що дали нам можливість провести цей прекрасний захід”, – написала на своїй сторінці у Facebook Тамара Цимбал.