На будівлі ліцею №16 в Кам’янському встановлять меморіальну дошку на честь загиблого на війні випускника

На будівлі ліцею №16 в Кам’янському встановлять меморіальну дошку на честь загиблого на війні випускника

Питання підготовки до наступного осінньо-зимового періоду, встановлення меморіальної дошки на будівлі ліцею №16 на честь загиблого захисника, а також рішення з приводу надання чи позбавлення опіки над дітьми-сиротами – обговорювались на черговому засіданні виконавчого комітету Кам’янської міської ради, яке відбулось сьогодні, 26 квітня, під керівництвом мера Андрія Білоусова.

Як повідомила пресслужба міськради, до порядку денного засідання виконкому увійшли 50 питань.

Виконком заслухав звіт про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств у зимовий період та затвердив відповідні заходи з підготовки до наступного осінньо-зимового періоду. Крім того, заплановано проведення ремонтів внутрішньобудинкових мереж теплопостачання щонайменше у 200 багатоквартирних будинках.

Виконавчий комітет надав дозвіл на встановлення на будівлі ліцею №16 меморіальної дошки на честь випускника закладу Анатолія Колєснікова. Від початку повномасштабного вторгнення РФ Анатолій Колєсніков долучився до національного спротиву та загинув в березні минулого року в Ірпені.

Також значна кількість питань стосувались роботи служби у справах дітей міської ради – зміни чи надання статусу дітям-сиротам, встановлення чи припинення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування тощо.