В Кам’янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

В Кам’янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

У 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС в Кам’янському вшановували подвиг людей, які стали на боротьбу із ядерною стихією та згадували тих, чиї життя забрала ця страшна трагедія.

В Кам’янському у день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем, головою районної ради Максимом Чехутою, керівником Кам’янської міської організації «Союз Чорнобиль України» Миколою Нещеретом та ліквідаторами наслідків аварії поклали квіти до пам’ятного знака «Чорнобиль – вічний біль України».

«Для усього світу на безліч років вперед Чорнобиль лишатиметься символом героїзму десятків тисяч ліквідаторів, тих, хто став на боротьбу із ядерною стихією, слугуватиме нагадуванням про невідворотні наслідки недбалого ставлення до навколишнього світу.

Вже понад рік, як Україна та весь світ знову зіткнулись із загрозою ядерної катастрофи. І досі залишається окупованою Запорізька АЕС. Знову Україна стоїть на захисті усього світу, і ми всі разом зробимо усе можливе, аби якомога скоріше звільнити українську землю від окупантів.

Дякуємо вам, шановні ліквідатори, за мільйони врятованих життів!

Міцного здоров’я, миру та добробуту вам і вашим близьким!», – написав Андрій Білоусов.

В Кам'янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - ФОТОВ Кам'янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - ФОТОВ Кам'янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - ФОТОВ Кам'янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС - ФОТО