Вранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка

Вранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка

Вранці 28 квітня російська армія вчинила масовану атаку на Дніпропетровщину. Сім крилатих ракет збили військові над областю. В Дніпрі загинули 2-річна дівчинка та 31-річна жінка, декілька людей постраждали.Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. У Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, було чутно вибухи, але минулось без постраждалих.

За словами Сергія Лисака, військові з повітряного командування «Схід» збили 7 крилатих ракет.

У Дніпрі зруйнований приватний будинок. Загинули 2-річна дівчинка та 31-річна жінка. Троє людей постраждали. 58-річного чоловіка та 57-річну жінку у стані середньої тяжкості доправили до лікарні. 31-річна жінка лікуватиметься амбулаторно.

У місті вороже залізяччя зруйнувало й будівлю приватного підприємства. Там виникла пожежа. Її вже загасили.

Й досі вогнеборці працюють на іншому об’єкті, який понівечено через ворожу атаку. Горить будівельна база. Полум’я охопило 400 кв. метрів. На цю хвилину його вдалося локалізувати. Постраждала 70-річна жінка. Лікарі надали їй допомогу.

Голова ОВА додав, що не минулося й без артилерійського удару. Вночі агресор обстріляв Червоногригорівську громаду Нікопольського району. Ніхто не постраждав. Наслідки уточнюються.

Вранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка - ФОТОВранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка - ФОТОВранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка - ФОТОВранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка - ФОТОВранці 28 квітня над Дніпропетровщиною військові збили 7 крилатих ракет, в Дніпрі загинули дитина та жінка - ФОТО