Кікбоксери з Кам`янського “Зевса” привезли з Львівської духовної семінарії купу нагород

Кікбоксери з Кам`янського “Зевса” привезли з Львівської духовної семінарії купу нагород

Автор: Віктор Куленко.

Спортсмени з Кам’янського клубу “Зевс” посіли 28 призових місць на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА, що проходив у спорткомплексі Львівської духовної семінарії з 27 по 30 квітня. За результатами змагань, двоє кам’янчан увійшли до основного та молодіжного складів національної збірної.

Понад 500 бійців з 17 регіонів країни, змагалися не тільки за медалі, а ще й за право потрапити до складу збірної України, яка братиме участь в Чемпіонаті світу (18-23 жовтня, Мюнхен, Німеччина).

Кікбоксери проводили поєдинки на двох локація: на рингу (фул контакт, кікбоксинг з лоу кік, К-1) та на татамі (семі–контакт, лайт-контакт, К-1 лайт кік, пойнт хард спаринг).

Вісім вихованців Заслуженого тренера України Олександра Панібудьласка із Кам`янського спортивного клубу “Зевс” змагалися в трьох-чотирьох розділах і посіли двадцять вісім призових місць (13+7+8).

Окрім того, кам’янчани поповнили команду національної збірної. В основний склад збірної України серед дорослих ввійшов Валентин Клінов, а в молодіжну команду (16-17 років) – Ярослав Ярий.