Хореографічні колективи «Апельсин» та «Весняні зорі» з Кам’янського стали призерами інтернаціонального чемпіонату

Хореографічні колективи «Апельсин» та «Весняні зорі» з Кам’янського стали призерами інтернаціонального чемпіонату

Вихованиці хореографічного відділення мистецької школи № 2 з Кам’янського посіли призові місця на VI Інтернаціональному двотуровому фестивалі-чемпіонаті «TOP FEST UA», що відбувся у Дніпрі на сцені Дніпровського академічного театру драми та комедії 30 квітня, саме в Міжнародний день джазу. Про це повідомляється на сторінці МШ №2.

Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі та судді, сертифіковані міжнародною організацією ННІ, заслужені та народні артисти України, чинні артисти та професійні хореографи, педагоги з багаторічним досвідом роботи у закладах культури та мистецтв.

Хореографічне відділення КЗ СМО «Мистецька школа 2» представляли на конкурсі два колективи під керівництвом хореографа Альони Єгорової. Колектив «Весняні зорі», учасницями якого є учениці VI класу, посів на конкурсі II місце з композицією «Я – Україна». А III місце з композицією «Джаз» завоювали обидва колективи мистецької школи «Весняні зорі» та «Апельсин» (представляють учні випускного класу), кожний у своїй категорії.

Керівник хореографічних колективів «Апельсин» та «Весняні зорі» Альона Єгорова отримала Подяку за професіоналізм, наполегливість, сумлінну працю та творчий підхід до улюбленої справи, а учні запрошення у фінал конкурсу у місто Київ та запрошення на участь у конкурсі в місто Трускавець.

Хореографічні колективи «Апельсин» та «Весняні зорі» з Кам'янського стали призерами інтернаціонального чемпіонату - ФОТОХореографічні колективи «Апельсин» та «Весняні зорі» з Кам'янського стали призерами інтернаціонального чемпіонату - ФОТО