Отримувачі мікрогрантів з Дніпропетровщини розвиватимуть аграрну та деревообробну галузі, відкриють кав’ярню, ательє та приватну клініку

Отримувачі мікрогрантів з Дніпропетровщини розвиватимуть аграрну та деревообробну галузі, відкриють кав’ярню, ательє та приватну клініку

14 жителів Дніпропетровщини стали переможцями п’ятої хвилі програми «Власна справа», який тривав з 27 березня по 9 квітня 2023 року, та отримали мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу. Найбільше переможців з Дніпра, Кам’янського та Дніпровського районів області. Про це повідомили у службі зайнятості Кам’янського.

Після розгляду пропозицій з усіх регіонів України було прийнято 326 позитивних рішень на загальну суму 77 млн грн, що передбачає створення 701 нового робочого місця. Серед отримувачів мікрогрантів п’ятої хвилі 52% жінок і 48% чоловіків, майже всі переможці мають вищу освіту.

14 отримувачів мікрогрантів з Дніпропетровщині реалізовуватимуть свої бізнес-плани у фермерському господарстві, відкритті магазину святкової продукції,  закладу харчування, кав’ярні, ательє та приватної клініки. Також в області зросте виробництво у деревообробній галузі та товарів для військових.

Всього з початку 2023 року 1232 українці стали переможцями за програмою «Власна справа», серед них 42 учасники з Дніпропетровської області, які отримають мікрогрант на загальну суму понад 10 млн грн. Що передбачає створення майже 90 нових робочих місць.

Якщо ви маєте ідею для бізнесу чи бажаєте розвивати вже наявний, служба зайнятості Кам’янського пропонує подати заяву на участь в проєкті «єРобота» за посиланням: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota.

Кінцевий строк подання заяв до 19 листопада 2023 року.

Також продовжується приймання заяв з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх дружин/чоловіків, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу.

Детальніше про дану урядову програму можна дізнатись на сайті Державного центру зайнятості у розділі «Грант для ветеранів».

 За додатковою інформацією, щодо отримання мікрогранту, можна звертатись до фахівців Кам`янської філії ДОЦЗ за адресою: вул.Медична, 6.