В Кам’янському планують побудувати новий храм та духовно-соціальний центр

В Кам’янському планують побудувати новий храм та духовно-соціальний центр

Про будівництво в Кам’янському в наступному році першого сучасного храму Православної церкви України та духовного Центру повідомив у Telegram міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

За словами мера, Козацька церква Пресвятої Покрови вже багато років орендує приміщення. В цьому році планують придбати та передати цю будівлю в користування духовній громаді. Розпочати проєктні роботи з будівництва нового храму та духовно-соціального Центру, де для дітей будуть проводити заняття з дошкільної підготовки та музики, працюватимуть спортивні секції, прийматиме психолог, юрист тощо.

В наступному році, як додав міський голова, коли проєкт буде завершено, розпочнуться безпосередньо будівельні роботи.

«Разом з ПП «Бджола» та ГО «Фонд розвитку Кам’янського» об’єднали зусилля, аби у нашому місті з’явився перший сучасний храм Православної церкви України та духовний Центр», – зазначив Андрій Білоусов.

В Кам'янському планують побудувати новий храм та духовно-соціальний центр - ФОТОВ Кам'янському планують побудувати новий храм та духовно-соціальний центр - ФОТОВ Кам'янському планують побудувати новий храм та духовно-соціальний центр - ФОТО