Центр молодіжних ініціатив Кам’янського збирає ідеї щодо роботи Молодіжного центру

Центр молодіжних ініціатив Кам’янського збирає ідеї щодо роботи Молодіжного центру

Опитування молоді віком від 10 до 35 років щодо розвитку у Камʼянському сучасних, безпечних та ефективних молодіжних просторів, в яких молодь зможе відвідувати заходи, отримувати нові навички, спілкуватися, втілювати ідеї, розвивати свою громаду, проводить Центр молодіжних ініціатив.

Організатори опитування прагнуть зрозуміти, якими мають бути молодіжні центри та простори. Тобто, якими молодь їх бачить, у яких хоче перебувати, і у які залюбки буде повертатися знову і знову.

«Розкажіть, яким Ви бачите молодіжний простір у місті Камʼянське. Що для Вас важливо, цікаво? Ну і як завжди, немає правильних чи неправильних відповідей. Є лише Ваша думка та бачення. І вона важлива», – зазначають у ЦМІ.

Команда молодіжного центру опрацює відповіді й на їх основі розробить ефективну стратегію розвитку Центру молодіжних ініціатив.

Пройти опитування можна за посиланням: https://forms.gle/RVdt8fZ9gndV1VDN8.

Сторінки Центру молодіжних ініціатив у соціальних мережах:

Instagram: https://www.instagram.com/yic.kam

Facebook: https://www.facebook.com/yic.kam

Опитування втілюється в межах проєкту «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX. Проєкт “МолодьТуТ” реалізується у партнерстві з ГО «Молодіжна платформа».