Мер Кам’янського взяв участь у зустрічі Правління Асоціації міст України

Мер Кам’янського взяв участь у зустрічі Правління Асоціації міст України

Відшкодування заборгованості з різниці в тарифах, розподіл коштів Держфонду регіонального розвитку, а також важливе для Кам’янського питання передачі мостового переходу через річку Дніпро на баланс держави – обговорювались на зустрічі Правління Асоціації міст України з віцепрем’єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим, в якої як член Правління, брав участь мер Кам’янського Андрій Білоусов.

Як повідомив міський голова на засіданні Правління за участі міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова та мерів українських міст обговорювались такі питання відшкодування заборгованості з різниці в тарифах у сфері тепло- та водопостачання, продовження режиму ПСО, підготовка до наступного опалювального сезону.

Крім того, обговорили порядок визначення територій відновлення і порядок розроблення планів відновлення та розвитку територіальних громад, а також розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2023 році.

За словами Андрія Білоусова, він порушив питання передачі Мостового переходу через річку Дніпро на баланс держави. Олександр Кубраков доручив продовжити виконання цього завдання з головою Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафою Найємом.

«Вдячний Олександру Кубракову та колегам – міським головам з різних куточків України за відвертий та конструктивний діалог», – написав мер Кам’янського.