Гімнастки з Кам’янської ДЮСШ №4 завоювали «срібло» у групових вправах на чемпіонаті Дніпропетровщини

Гімнастки з Кам’янської ДЮСШ №4 завоювали «срібло» у групових вправах на чемпіонаті Дніпропетровщини

Автор: Віктор Куленко.

В Кам`янському відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з художньої гімнастики серед юніорів та дорослих. За результатами групових вправ серед збірних команд міст срібну нагороду отримала команда Кам`янської ДЮСШ № 4.

3 та 4 травня на килимі ДЮСШ № 4 свою майстерність демонстрували близько 200 “художниць” з обласного центру, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограда, Новомосковська. Господарки змагань були представлені спортсменками ДЮСШ № 2 (тр. Лілія Олійник, Анастасія Черикова, Наталія Козярчук), ДЮСШ № 4 (тр. Інна Козбанова, Лариса Заєць) та ДЮСШ № 5 (тр. Яна Барвінок).

Гімнастки виступали в особистому заліку у багатоборстві та у групових вправах. За підсумками змагань, спортсменки виконали кваліфікаційні норми серед розрядниць, кандидаток в майстрині спорту (КМС) та майстринь спорту (МС).

Як повідомила голова Кам`янської федерації художньої гімнастики Яна Барвінок, в команді ДЮСШ № 2 шість спортсменок виконали нормативи першого розряду, та одна КМС. В ДЮСШ № 4 норму кваліфікації кандидатки в майстрині спорту виконала Інга Павелко; І розряду – Кіра Зінченко, Єлизавета Коваленко, Катерина Пашук, Софія Негрієнко, Діана Півненко, Ксенія Неклеса, Мелана Прохор, Софія Долинська, Емма Міщук. Серед гімнасток Кам`янської ДЮСШ № 5 першорозрядницями стали: Ольга Усата, Ірина Прядко, Валерій Гелетій, Вікторія Орленко.

За результатами групових вправ серед збірних команд міст, срібну нагороду отримала команда Кам`янської ДЮСШ № 4 (Софія Шульга, Анна Оголь, Валерія Зінченко, Марина Пальчик, Єлизавета Григор`єва). А першою стала збірна команда школи олімпійського резерву Дніпра.

Потрібно відзначити, що в командах-переможницях з обласного центру серед МС і КМС є і дівчата, які свої перші кроки в художній гімнастиці робили саме в Кам`янській ДЮСШ № 4. Це Софія Павлінська і Дарина Калініна, а також Кіра Стьопіна, Карина Неклеса, Олександра Стулинець, Дарина Єфименко. До речі, Софія Павлінська на цьому чемпіонаті стала абсолютною чемпіонкою.