В міському парку Кам’янського звучав джаз

В міському парку Кам’янського звучав джаз

В центральному парку міста у суботу, 6 травня, звучав джаз. На цьому тижні таки відбувся III міський фестиваль «Джазова весна у Кам’янському», який скасували через погодні умови минулої суботи. Тож поціновувачі цього музичного стилю змогли насолодитись гарною музикою у виконанні юних вихованців мистецьких шкіл міста та студентів музичного коледжу.

Сценою для юних музикантів, як і раніше, став майданчик на так званому, “Острові кохання”, що у самому центрі міського парку. Юні таланти захопливо та драйвово виконували композиції відомих світових джазових композиторів, заряджаючи всіх навколо приголомшливою енергетикою цього неповторного музичного стилю. Та навіть, українська «коломийка» в виконанні бандуристів звучала у джазовому форматі дуже сучасно. У калейдоскопі джазових композицій були скрипки та саксофони, духові та народні інструменти, ксилофон та бандури, а ще багато талановитих вокальних та ансамблевих номерів.

Гості фестивалю сприймали виступи жваво та дякували юним музикантам гучними оплесками. Деякі просто не могли утриматися та підтанцьовували прямо на галявинах.

“Такі свята допомагають нам хоч трохи відволіктися від війни та порадіти сонцю, весні та чудовій музиці”, – поділилася своїми враженнями одна з гостей фестивалю.

Учасників та гостей фестивалю від імені організаторів свята привітала начальниця відділу культури Кам’янської міськради Наталія Ілларіошина. Всі юні музиканти отримали пам’ятні медалі учасників фестивалю «Джазова весна у Кам’янському» та безплатні квітки на паркові атракціони.

В міському парку Кам'янського лунав джаз - ФОТО

В міському парку Кам'янського лунав джаз - ФОТОВ міському парку Кам'янського лунав джаз - ФОТО В міському парку Кам'янського лунав джаз - ФОТО В міському парку Кам'янського лунав джаз - ФОТО