Вночі від ворожих обстрілів на Дніпропетровщині загинула жінка

Вночі від ворожих обстрілів на Дніпропетровщині загинула жінка

В ніч на неділю, 7 травня, війська агресора з тяжкої артилерії били по Нікополю на Дніпропетровщині, загинула 72-річна жінка. Над Синельниківською громадою військові збили «Шахед». Про це повідомив у Telegram голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. У Кам’янському, за інформацією мера Андрія Білоусова, надзвичайних подій не сталось.

За словами Сергія Лисака вночі вороги випустили по Нікополю понад десять снарядів. Загинула 72-річна жінка. Ще двоє місцевих мешканців постраждали.

У місті пошкоджено сім приватних будинків і багатоповерхівку, потрощені вікна у гуртожитку коледжу. Зачепило й три газопроводи, лінію електропередач і 14 сонячних панелей. А ще – господарські споруди та п’ять автівок.

В районі Синельниківщини наші військові збили «шахед».

Вчора, 6 травня, за словами голови ОВА, росіяни вісім раз за день гатили по Нікопольщині з «Градів» та важкої артилерії.

В Нікополі поранено п’ятеро чоловіків від 44 до 60 років. У місті пошкоджені промислове підприємство, 14 приватних будинків, 13 господарських споруд, газопроводи.

У Покровській громаді від обстрілів постраждала 63-річна жінка. Там понівечені ліцей, п’ять приватних будинків, господарська споруда, лінія електропередач.

Поцілив ворог також по Марганецькій та Мирівській громадах.  Від обстрілу останньої постраждав  43-річний чоловік. Побиті два приватні будинки, господарська споруда, авто.