Кам`янчанки стали призерками турнірів з естетичної гімнастики

Кам`янчанки стали призерками турнірів з естетичної гімнастики

Автор: Віктор Куленко.

Вихованки Кам’янської ДЮСШ №4 у складі збірної команди Дніпропетровщини “Delice” завоювали дві срібні та дві бронзові нагороди у декількох змаганнях з естетичної групової гімнастики, що відбулись у Києві 6 та 7 травня.

Збірна команда Дніпропетровської області “Delice” (тренерки Вікторія Кондратенко, Христина Потапова, Марина Прибутна) стала призеркою в чотирьох змаганнях. У її складі, крім дніпрянки Вероніки Баранової, виступали вихованки Кам`янської ДЮСШ № 4 Таїсія Качка, Анна Степовенко, Аліса Костенко, Єлизавета Пивоварова, Єлизавета Кобринська, Єва Яковлєва.

Дівчата змагалися у чемпіонатах України, що проводилися як у груповій гімнастиці III рангу, так і серед фізкультурно-спортивних товариств країни з довгої програми. Команда “Delice” стала третьою в обох чемпіонатах.

Також в ці строки пройшли Всеукраїнський турнір з естетичної групової гімнастики з довгої програми та Всеукраїнські змагання з естетичної групової гімнастики з короткої програми. Тут команда “Delice” виборола срібло в обох програмах.