Кам’янське долучилося до руху з клімату та енергії

Кам’янське долучилося до руху з клімату та енергії

Питання енергоефективності, посилення співпраці на місцевому рівні, потреби громад щодо відновлення та реконструкції України обговорювались на конференції «Угода мерів в Україні», на якій був присутній у Львові міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

«Працюємо разом над зеленим відновленням», – написав мер у Telegram.

За його словами, з 2015 року Кам’янське є підписантом Угоди мерів, яка підтримує ініціативу Європейського Союзу щодо підвищення енергоефективності.

У конференції взяли участь: Герт Ян Купман – Генеральний директор Генерального директорату з питань європейської політики добросусідства та переговорів щодо розширення, Європейська Комісія, голова Держенергоефективності, заступники міністрів, народні депутати України, голови комітетів ВРУ, Львівський міський голова Андрій Садовий, голови територіальних громад з різних куточків України, експерти та багато інших.

Як розповів Андрій Білоусов, на конференції обговорювались питання посилення співпраці на місцевому рівні, потреби громад щодо відновлення та реконструкції України, інші нагальні питання.