В Кам’янському в перший день літа в школах відбудеться свято останнього дзвоника

В Кам’янському в перший день літа в школах відбудеться свято останнього дзвоника

Коли в Кам’янському відбудеться свято останнього дзвоника, чи будуть проводитись випускні вечори для 11-класників, в якому режимі працюватимуть дитячі табори на базі шкіл та дитячі садочки, розповіла начальниця департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міськради Наталія Рева.

За її словами, в місті свято останнього дзвоника пройде у День захисту дітей, 1 червня. На 30 червня в Кам’янському планується провести випускні вечори для учнів, що закінчили 11- клас. А от випускники 9-класів шкіл отримають свідоцтва про освіту 16 червня.

За інформацією Наталії Реви, з 5 червня на базі навчальних закладів міста почнуть працювати табори літнього відпочинку. За попереднім опитуванням батьків, близько двох тисяч дітей будуть відвідувати такі табори в цьому році. У таборах, у зв’язку з воєнним часом та тривогами, не буде організовано година сну для дітей, тому вони будуть перебувати там до 14.00.

Також, за повідомленням начальниці департаменту з гуманітарних питань міськради, з 1 червня в дитячих садочках міста розпочнеться оздоровлення дітей. Заклади, що мають укриття та весь цей час працювали в офлайн режимі – працюватимуть у тому ж форматі й далі, але перейдуть на повний режим роботи. Тобто в цих дошкільних закладах буде організовано триразове харчування дітей.

Дитсадки, що не мають укриттів, але розташовані поряд зі школами, де укриття не будуть використовуватись під час канікул, теж будуть працювати під час літнього відпочинку. Маються на увазі дитячі садочки №№ 10, 18, 29, 34, 35 та 42.

Є в місті дошкільні заклади, що не мають укриттів та знаходяться далеко від шкіл й не можуть застосувати для малечі шкільні укриття. То саме в таких дитячих садочках, завдяки проєкту ЮНІСЕФ, будуть організовані програми зайнятості для дітей дошкільного віку, що триватимуть дві години на день. Але ж поряд з дітьми в таких закладах повинні знаходитись батьки, які у випадку тривоги, зможуть забрати малечу додому. Такі групи будуть працювати на базі дитячих садків №№ 23, 25, 40 та 45.