Сесія Кам’янської міськради: бюджет, перейменування вулиць, екологія та вихід з міськради представників ОПЗЖ

Сесія Кам’янської міськради: бюджет, перейменування вулиць, екологія та вихід з міськради представників ОПЗЖ

Рішення щодо змін до бюджету стосовно перерозподілу бюджетних коштів та внесення змін до екологічної програми міста, також питання міської топоніміки та припинення повноважень депутатів забороненої в Україні партії ОПЗЖ розглядались сьогодні, 12 травня, на сесії Кам’янської міськради.

Як повідомив міський голова Андрій Білоусов, до порядку денного увійшли 122 основних питання.

На сесії було ухвалено звернення депутатів Кам’янської міськради до міст, з якими громада має партнерські стосунки, щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх та Азійських іграх.

Також було затверджено зміни до міського бюджету, які передбачають перерозподіл коштів, спрямованих на розв’язання важливих питань життя територіальної громади.

Два питання, винесені на сесію, стосувалися міської топоніміки. Прийнято рішення про перейменування вулиці Республіканської на вулицю Української Добровольчої Армії.

Також, з метою впорядкування об’єктів топоніміки на території міста прийнято рішення про віднесення до пров.1-го Буковинського (колишня назва «пров.1-й  Бестужева»), у складі якого знаходиться житловий будинок №18, житлових будинків №1,  1а,  2,  2а,  3,  4,  5,  6,  7,  8,  9,  10,  11,  12,  13,  14,  15, 16, 17, 20, 22, 24 по пров. Бестужева.

Депутати підтримали внесення змін до екологічної програми Кам’янської міської територіальної громади, які передбачають виділення коштів на обстеження спеціалістами держпідприємства “Радон” частини території колишнього Придніпровського хімзаводу, на яких за даними ДП «Бар’єр» зафіксовані точкові коливання радіаційного фону.

Також були прийняті рішення про затвердження статутів окремих комунальних закладів, внесення змін до міських програм, про надання згоди на прийняття у комунальну власність громади об’єктів житлового фонду та комунальної інфраструктури, розглянуті земельні питання.

Окрім того, на підставі особистих заяв депутатів Кам’янської міської ради Матюхи Володимира Івановича та Антощенка Івана Григоровича депутати прийняли рішення про дострокове припинення здійснення ними депутатських повноважень. Обидва депутати обиралися до міської ради від політичної партії ОПЗЖ та на початку повномасштабного вторгнення російської федерації оголосили про вихід з фракції.