Спортсмени з Кам’янського привезли чимало нагород з чемпіонату Європи з козацького двобою

Спортсмени з Кам’янського привезли чимало нагород з чемпіонату Європи з козацького двобою

Вихованці Кам’янської ДЮСШ №1 (тренери – Євген Гобов, Никита Івашина, Антон Єрмашкевич) завоювали нагороди різного ґатунку у чемпіонаті Європи з козацького двобою серед дорослих, юніорів та юнаків, що відбувся у Сан-Марино (Італія) з 5 по 7 травня.

Як повідомляється на сторінці спортшколи, наші бійці у надскладних протистояннях з кращими спортсменами Європи здобули чимало нагород (у відповідних вікових та вагових категоріях) та продемонстрували високий рівень професіоналізму.

Переможцями та призерами чемпіонату Європи з козацького двобою 2023 року стали кам’янчани:

Євген Гобов, тренер відділення, чинний спортсмен, який переміг своїх суперників та став Чемпіоном Європи з козацького двобою (у розділі «Герц-2»), а у розділі «Герц-3» посів 3 місце.

В’ячеслав Тимченко посів 2 місце у розділі «Герц 2» – та 2 місце у розділі «Борня -3».

Дарина  Онищенко – 2 місце у розділі «Борня 1» – та 2 місце у розділі «Борня -2».

Богдан Богодюк – 2 місце у розділі «Герц 2» – та 3 місце у розділі «Герц -3».

Єлизавета Стогній – 3 місце у розділі «Герц 2» – та 3 місце у розділі «Борня -2».

Станіслав Тимченко посів 3 місце у розділі «Герц-3».

Віталій Скала – 3 місце у розділі «Герц 2».

Денис Рибальченко – 3 місце у розділі «Герц 3».

Тренери та спортсмени відділення висловили подяку  за підтримку та внесок у розвиток козацького двобою в  Кам’янському міському голові Андрію Білоусову, управлінню молоді та спорту Кам’янської міської ради в особі Едуарда Коряка та громадській організації «БДЖОЛА».

«Бажаємо не зупинятись на досягнутому та продовжувати крокувати уперед до нових перемог  та чемпіонських поясів», – привітали своїх колег та вихованців представники спортшколи.

Спортсмени з Кам'янського привезли чимало нагород з чемпіонату Європи з козацького двобою - ФОТОСпортсмени з Кам'янського привезли чимало нагород з чемпіонату Європи з козацького двобою - ФОТОСпортсмени з Кам'янського привезли чимало нагород з чемпіонату Європи з козацького двобою - ФОТОСпортсмени з Кам'янського привезли чимало нагород з чемпіонату Європи з козацького двобою - ФОТО