Анна Загоровська з Кам`янського встановила рекорд України з плавання

Анна Загоровська з Кам`янського встановила рекорд України з плавання

Автор Віктор Куленко.

Кам`янські плавці посіли сім призових місць на ліцензійному чемпіонаті України з плавання, що проходив у Броварському 50-метровому басейні “Купава” з 4 по 7 травня. А наша землячка Анна Загоровська ще й була співучасницею встановлення рекорду країни.

Попри повітряні тривоги, через які всі учасники чемпіонату змушені були чекати продовження змагань у бомбосховищі, плавцям вдалося встановити три рекорди України. До одного з них має причетність кам`янчанка Анна Загоровська.

Вихованка тренера Дмитра Краєвського, в естафетному плаванні 4х100 м вільним стилем (змішана) в команді Дніпропетровщини разом з Іваном Гарбарчуком, Ніколь Маніко і Юрієм Жовтко посіли перше місце і встановили новий юніорський рекорд України (3.38,85).

В активі Анни Загоровської ще дві золоті нагороди. У її колеги Роксолани Сулейманової теж три медалі, але різної гідності. “Бронзу” завоював Микола Котенко, вихованець тренера Андрія Сидорченка. Відзначився і Михайло Мішин, який виконав норматив майстра спорту на дистанції 200 м брасом (2:22.23).