На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який заробляв на виготовленні довідок для військовозобов’язаних

На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який заробляв на виготовленні довідок для військовозобов’язаних

На Дніпропетровщині затримали 28-річного підозрюваного, який займався переправленням чоловіків через державний кордон шляхом виготовленням фіктивних документів. З кожного «клієнта» він отримував 4,5 тисячі доларів. Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Як йдеться у повідомленні, у довідках, що отримували за свої гроші «замовники», зазначалися висновки військово-лікарської комісії про тимчасову непридатність до військової служби за станом здоров’я або ж повну непридатність до військової служби з подальшим виключенням з військового обліку. Вартість своїх послуг «надавач послуг» оцінював у 4,5 тис. доларів.

Злочинну діяльність 28-річного фігуранта задокументували працівники управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП та управлінням кримінального аналізу. 11 травня за підтримки працівників полку поліції особливого призначення його затримали під час отримання 4,5 тис. доларів. Під час обшуку у чоловіка вилучили гроші, а також довідки, печатки, штампи, чорнові записи та копії документів.

На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який заробляв на виготовленні довідок для військовозобов’язаних - ФОТО

Наразі фігурант затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому вручено повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), що передбачає до 9 років позбавлення волі, та обрано запобіжний захід – тримання під вартою.