Кам’янчанки перемогли у Всеукраїнському волейбольному турнірі

Кам’янчанки перемогли у Всеукраїнському волейбольному турнірі

Автор: Віктор Куленко.

Кам’янські волейболістки з ДЮСШ №2 стали переможницями відкритого Всеукраїнського турніру з волейболу серед дівчат 2009/2010 р.н., що проходив на арені Кам`янського СК “Прометей” з 12 по 14 травня.

За нагороди змагалися спортсменки з Києва, Магдалинівки, Миколаєва, Царичанки, дві команди з Прилук (2009 і 2010 р.н.) та Кам’янської ДЮСШ № 2 (2008 і 2009 р.н.), поділені на дві групи. Після групових змагань, відбулися стикові ігри.

Цікаво, що в останній день у всіх матчах було зіграно по три партії, що свідчить про велику напругу в кожній зустрічі. В підсумку команда Магдалинівки переграла дівчат із Царичанки та стала третьою. А вихованки тренера В.Серьогіна з Кам`янської ДЮСШ № 2 (2009 р.н.) у фіналі грали з суперницями з Прилук (2009). Вигравши першу партію 26:24, наші дівчата у другій поступилися 23:25. 15:12 – такий рахунок третьої партії став переможним для кам`янчанок.

Під час церемонії закриття турніру, начальник управління молоді та спорту Кам`янської міськради Едуард Коряк вручив нагороди. Призери отримали кубки та медалі. Особисті нагороди отримали також по дві кращі волейболістки команд-призерів. У кам`янчанок такими стали Анна Чернова й Олександра Бурхан. Не залишилися без сувенірів й інші команди.