У Кам`янському пройшов масштабний турнір з карате “Воїн світла”

У Кам`янському пройшов масштабний турнір з карате “Воїн світла”

Автор: Віктор Куленко.

Масштабний турнір з кіокушин-кан карате-до “Воїн світла” пам’яті Олександра Малофєєва відбувся в залі Кам’янського СК “Прометей” 13 травня.

Організатором змагань виступила міська громадська організація “Спортивний клуб кіокушин-кан карате-до “Бусін-кан”, одним із засновників якої був саме Олександр Малофєєв. Підтримало ініціативу проведення змагань управління молоді та спорту Кам’янської міської ради. Турнір присвятили річниці загибелі тренера-викладача, який поліг у бою, захищаючи нашу країну від російської навали у 2022 році.

Вшанувати пам’ять героя зібралося 270 спортсменів з Дніпра, Білої Церкви, Вільногірська, Верхньодніпровська, Верхівцевого, Кам’янського, Києва, Кропивницького, Новомосковська, Полтави, Харкова та селища Семенівка. В церемонії відкриття змагань взяли участь почесні гості, серед яких була родина Олександра Малофєєва: дружина Оксана, діти Артем та Аліса, сестра Олена; його побратими: сержант Олександр Сміюн і Ростислав Плюта, старший солдат Олександр Савченко; начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк; голова Кам`янської громадської організації “Родина загиблих Героїв захисників України” Олександр Самойлович; національний представник Міжнародної організації кіокушин-кан карате-до в Україні шихан Андрій Щиголев (5 дан); засновник компанії “Єгерська” Павло Герасименко.

Турнір розпочався з вшанування пам’яті героя хвилиною мовчання. Зі словами пам’яті, виступали почесні гості, котрі зазначили, в які складні часи ми живимо і виховуємо молоде покоління. Олександр був справжнім прикладом для своїх вихованців, доброю та світлою людиною, одночасно мав міцну волю і силу, був справжнім майстром своєї справи та патріотом.

“Турнір “Воїн світла” – це змагання, які будуть проходити щорічно в пам’ять про героя. Ми повинні пам’ятати всіх полеглих героїв, пам’ятати, яку важку ціну ми платимо. Олександр віддав найцінніше – своє життя. Справа Олександра Малофєєва не забута і продовжується. У змаганнях “Воїн світла” брали участь вихованці Олександра Малофєєва, які займаються кіокушин-кан карате-до, мають певний результат і досягнення”, – зазначив керівник СК “Бусін-кан” Роман Кашира.

Змагання проходили у розділах “куміте” (поєдинки) та “ката” (форма вправ). Спортсмени демонстрували свої здібності на трьох татамі. Запеклі поєдинки точилися з самого початку до кінця турніру. Всі переможці були відзначені пам’ятними призами, кубками, медалями та дипломами. Окремий приз “За найкращу техніку” отримали бійці за результатами виступів в розділі “куміте”. В активі вихованців тренерів з Кам`янського (Р.Кашира, О.Куцевол, Б.Корх, О.Удовицький) 84 призові місця (29+30+25).