До військових вирушив черговий автомобіль від освітян Кам’янського

До військових вирушив черговий автомобіль від освітян Кам’янського

Вже вісімнадцятий автомобіль для ЗСУ від освітян Кам’янського вирушив на допомогу воїнам 93 бригади. Окрім того, дрон МАВІК 3 для захисників батальйону спеціальних морських сил став на захист рубежів нашої держави завдяки роботі єдиного волонтерського хабу при департаменті з гуманітарних питань,  повідомила директорка департаменту Наталія Рева.

«Травень нагадує, що добігає кінця навчальний рік. Хочу сказати, що такого нетривіального освітнього сезону ми з вами ще не знали! За викликами часу, за вирішенням найкарколомніших задач, за внутрішньою вмотивованістю ми добре працювали, волонтерили і розвивалися. Попри будь-які перепони, в єдності на шляху до Перемоги, ми з вами – чемпіони!», – звернулася до своїх колег Наталія Рева.

Вона подякувала усім, хто забезпечував якісний зв’язок і зручну комунікацію між закладами освіти, волонтерами та громадою. А також колегам, які залюбки ділилися досвідом і були орієнтиром у незвіданому світі дистанційного навчання та офлайн навчання в умовах війни.

«Ніхто не знає, яким світ буде за кілька місяців, але одне ми скажемо напевне – якщо будемо продовжувати триматися разом у наших цілях і прагненнях – будь-які виклики нам до снаги. Тримаємо стрій та дякуємо нашим захисникам за захист!», – зазначила директорка департаменту з гуманітарних питань.

До військових вирушив черговий автомобіль від освітян Кам'янського - ФОТОДо військових вирушив черговий автомобіль від освітян Кам'янського - ФОТО