На Лівобережжі Камянського після капремонту відкрили амбулаторію №5

На Лівобережжі Камянського після капремонту відкрили амбулаторію №5

Сьогодні, 19 квітня, у Всесвітній День сімейного лікаря, на Лівобережжі Камянського після капітального ремонту відкрили амбулаторію №5 загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №1. Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

За його словами, за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина, через німецький Банк Розвитку KfW модернізовано третій поверх будівлі з підвищенням енергоефективності.

Проведено повний ремонт внутрішніх приміщень та кабінетів щеплень, замінено вікна та двері, проведено монтаж стелі, заміну підлоги, створено необхідні умови для людей з обмеженими можливостями, модернізовано систему електропостачання.

За кошти міського бюджету закуплено нові меблі, бактерицидні лампи, медичне та комп’ютерне обладнання, виконано заміну магістральних труб теплопостачання та інше.

В амбулаторії №5 отримають медичну допомогу майже 11 тисяч мешканців міста, з них 2700 дітей та більше 100 переселенців.

«Дякую Уряду Німеччини та Українському фонду соціальних інвестицій за те, що підтримують наше місто. Ми співпрацюємо з 2015 року, і це вже третій наш спільно реалізований проєкт у Кам’янському. Є напрацювання й на майбутнє», – зазначив мер.

Завдяки цій співпраці в місті було відремонтовано школу № 42 та гуртожиток по пр.Конституції , 32 – під соціальне житло. В планах на майбутнє – проведення ремонту другого поверху амбулаторії №7 по вулиці Сергія Слісаренка.

«Впевнений, що результатом нашої співпраці будуть задоволені як лікарі, так і відвідувачі. Вітаю всіх сімейних лікарів нашого міста з професійним святом!», – додав міський голова.

На Лівобережжі Камянського після капремонту відкрили амбулаторію №5 - ФОТОНа Лівобережжі Камянського після капремонту відкрили амбулаторію №5 - ФОТОНа Лівобережжі Камянського після капремонту відкрили амбулаторію №5 - ФОТО