Боксерів-переможців з Кам`янського на чемпіонаті області нагородили дорогими подарунками

Боксерів-переможців з Кам`янського на чемпіонаті області нагородили дорогими подарунками

Автор: Віктор Куленко.

Вісімнадцять призових місць завоювали кам’янські боксери, які представляли ДЮСШ № №1, 2 та клуб “Ринг” на чемпіонаті Дніпропетровщини з боксу серед юнаків та дівчат 2009/2010 р.н. та Кубку Дніпропетровщини серед чоловіків, що паралельно проходили у Дніпрі з 15 по 18 травня.

На рингу свою майстерність демонстрували 155 боксерів (з них 12 дорослих), що представляли Дніпро, Васильківку, Іларіонове, Новомосковськ, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, Покровське. В збірній Кам’янського змагалися вихованці тренерів Андрія Шешурєва, Євгена Січового, Валерія Шульги, Анатолія Румянцева, Вадима Хамази, Геннадія Молокова, Максима Беляєва, В`ячеслава Шульги, Віктора Мельника. На рахунку боксерів ДЮСШ №№ 1, 2 та клубу “Ринг” чотири перших, 11 других й три третіх місця.

Спеціальними гостями змагань були віцепрезидент Федерації боксу України Джамал Меджидов і чемпіон світу 2011 року Євген Хитров. Чемпіонів області вони нагородили грошовими преміями. Фіналісти отримали коштовні призи – боксерські рукавички “Green Hill” (ціна вище двох тисяч гривень), боксерські бинти та капи.

У ваговій категорії до 40 кг чемпіонський титул дістався кам’янчанину Максиму Сандуляку, якого тренують В.Шульга й А.Шешурєв (“Ринг”). “У фінальному поєдинку, Макс одноголосним рішенням суддів переміг суперника із Дніпра з рахунком 3:0. Хлопець взагалі змагається серед боксерів вагою до 38 кг. Але таких “недовісків” на чемпіонаті було декілька, тому їх зібрали у категорію до 40 кг”, – пояснив Андрій Шешурєв.

Достроково завершив фінальний поєдинок нокдаунами (в першому і другому раундах) Максим Штирхун. З хлопцем склалася доволі цікав ситуація. За повідомленням тренера Валерія Шульги, його вихованець зараз мешкає в селі Дніпропетровського району, тренується у Дніпрі у Сергія Матюкевича. Крім того, приїжджає тренуватися і в Кам`янський боксерський клуб “Ринг”. На цих змаганнях він був заявлений за команду “Дніпробуд”.

Данило Рохтін (на фото праворуч), у півфіналі та фіналі по черзі переміг суперників із Кривого Рогу. Тепер вихованець тренера Андрія Шешурєва готується до поїздки на Чемпіонат України, який стартує 18 червня у Каневі.

В Кубку області Кам`янське представляли три боксери. Всі вони програли свої поєдинки. Валентин Клинов (67 кг) Климу Мельнику з Іларіоново, Максим Євтухов (75 кг) – Марку Орлову (Дніпро), Олександр Аліфанов (+92) – Іллі Зіньковському (Дніпро).