Афіша театру ім. Лесі Українки на 25-28 травня

Афіша театру ім. Лесі Українки на 25-28 травня

Які вистави на цьому тижні пропонує подивитись глядачам Академічний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки, повідомили у пресслужбі театру.

25 травня, 18:00, Основна сцена – «ШОУМЕН», мюзикл

Афіша театру ім. Лесі Українки на 25-28 травня - ФОТО

Мюзикл «Шоумен» – це масштабне, феєричне дійство, дивовижні вокальні, хореографічні та акробатичні номери, захоплива музика Бенджа Пасека і Джастіна Пола і яскраві акторські роботи, які закохують із першої хвилини. Заснована на реальних подіях історія життя і грандіозного успіху Фінеаса Тейлора Барнума, найвідомішого представника американського шоубізнесу ХІХ століття, яка органічно перемістилася з кіноекрана на театральні підмостки.

26 травня, 18:00, Основна сцена – Франсіс Вебер «ВЕЧЕРЯ ДУРНІВ», комедія на дві дії.

Афіша театру ім. Лесі Українки на 25-28 травня - ФОТО

Дивні вечірки щосереди влаштовує з приятелями успішний видавець П’єр Брошан – кожен учасник має привести на вечерю… дурня. При цьому запрошений дивак, звичайно, не має здогадуватися про свою місію. Той, чий дурень виявиться найдурнішим, виграє приз. П’єр Брошан був упевнений, що цього разу виграш дістанеться саме йому… Але його кандидат виявляється «міцним горішком» і приносить із собою цілий оберемок катастроф, негараздів та несподіванок, які перевертають життя П’єра.

27 травня, 17:00, Основа сцена – Маргарита Ненашева «МЕРИЛІН МОНРО. СОЛОДЕНЬКА», моношоудрама, (16+)

Афіша театру ім. Лесі Українки на 25-28 травня - ФОТО
Легендарна білявка не тільки з чарівною посмішкою, але й у сльозах розпачу, слабка та сильна одночасно, у моношоудрамі «Мерилін Монро. Солоденька». У жанровому визначенні вистави – моношоудрама – кожна із трьох складових важлива.

«Моно» – тому, що у всіх персонажів перевтілюється одна актриса.

«Шоу» – тому, що калейдоскоп світлових ефектів, костюмів, музики, хореографії, вокальних номерів створюють атмосферу незабутнього дійства.

«Драма» – тому, що шлях дівчинки-напівсироти до світової слави зовсім не був усипаний пелюстками троянд.

28 травня, 11:00, Основна сцена – Д. Урбан «ВСІ МИШІ ЛЮБЛЯТЬ СИР», музична казка, (5+)

Афіша театру ім. Лесі Українки на 25-28 травня - ФОТО

Казка угорського письменника Дюла Урбана розповість про мишачих Ромео та Джульєтту – сірого мишеня Шома і білу мишку Фружі. Щоправда, їхня історія на відміну від шекспірівської закінчується щасливо: сірі та білі мишачі сімейства зрештою розуміють, що, здавалося б, нездоланна перешкода – відмінність у кольорі – не може завадити закоханим бути разом. Адже всі ми живемо в одному світі, над нами одне небо, одне сонце, і всі ми любимо одне й те ж саме, боїмося того ж самого. Всі миші, наприклад, бояться кішок і люблять сир…

Отримати довідки та замовити квитки можна за телефоном: (068) 680 74 30