На «Ночі музеїв» в Кам’янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу

На «Ночі музеїв» в Кам’янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу

Театралізована екскурсія-квест «Таємниці музейних реліквій», показ молодіжної моди,  стрільба з лука та частування зливаною кашею просто неба все це відбувалось на традиційній акції до Міжнародного дня музеїв – «Ніч музеїв», що пройшла у Музеї історії Кам’янського 18 травня.

«Кам’янське. Стійкість та єднання» – таким було гасло акції цьогоріч.

«Ніч музеїв» почалася з молодіжного квесту «hiQUEstory», організованого спільно з Молодіжною радою міста, де юнаки та дівчата підкорювали нову для себе локацію – музейну. Відзначення трьох команд, які вибороли три призові місця, відбулося під час імпровізованої офіційної частини.

Музейників привітали директорка департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева, яка акцентувала на важливій місії музеїв у воєнний час, та завідувачка відділу культури Наталія Ілларіошина.

Своєрідним дарунком для учасників дійства став  показ мод від засновниць бренду Chili – Ірини Кісільової та Ольги Суркової.

Музейники ж підготували для гостей театралізовану екскурсію-квест «Таємниці музейних реліквій», активні учасники якої отримали призи від музею.

Співав для гостей та учасників екскурсії гурт «Карнаухівчани».

Усі охочі могли постріляти з лука на території біля музею, завдяки Федерації стрільби з лука міста Кам’янське. Благодійний фонд «Карітас» проводив майстер-класи з декупажу та розпису екоторбинок.

Також цього дня усією музейною громадою створювалася петриківська «мальовка єдності» під керівництвом заслуженої майстрині народної творчості України Наталки Рибак. Ця червона калина поповнить колекцію музею і залишиться свідченням єдності українців у важкий час війни.

На сам кінець гостей почастували смачною зливаною кашею, традиційною стравою нашого краю.

На «Ночі музеїв» в Кам'янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу - ФОТОНа «Ночі музеїв» в Кам'янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу - ФОТОНа «Ночі музеїв» в Кам'янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу - ФОТОНа «Ночі музеїв» в Кам'янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу - ФОТОНа «Ночі музеїв» в Кам'янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу - ФОТОНа «Ночі музеїв» в Кам'янському співали, стріляли з лука, створювали «мальовку єдності» та смакували зливану кашу - ФОТО