Учасників НМТ будуть перевіряти металошукачами

Учасників НМТ будуть перевіряти металошукачами

Український центр оцінювання якості освіти може перевірити учасників НМТ на наявність у них заборонених засобів під час тестування. Про це повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, відповідаючи на запитання вступників, повідомляє osvita.ua.

За її словами, можливість перевірки учасників на наявність у них технічних засобів, що не передбачені процедурою проведення НМТ, є додатковим мотиватором для того, щоб дослухатися до порад інструктора і не ризикувати результатами тестування.

«Ми можемо це робити. І це є однією з причин, чому варто дуже уважно слухати інструктора і коли він повідомить, що мобільні телефони і електронні пристрої варто покласти у відповідні місця – то варто зробити це. Оскільки, якщо у вас вилучать навушники або флешки, для вас тестування може припинитися, і ви не отримаєте свій результат НМТ», – наголосила директор УЦОЯО.

Як відомо, основна сесія тестування відбудеться в період з 5 до 23 червня. Запрошення на тестування учасники НМТ отримають 25–26 травня.